Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31486
- Articol:A833076
- Disponibilitate:În stock99
- Forța de împărțire:7 t
- Garanție:12 luni
- Greutatea:98 kg
- Max. diametrul bustenilor:30 cm
- Max. lungimea bustenilor:55 cm
- Poziția de lucru:vertical
- Producător:Villager
- Putere:3000 w
- Roți:da
- Tensiunea rețelei:230 V
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
14.999 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 2824 Lei / lună |
1574 Lei / lună |
1158 Lei / lună |
949 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Forța de împărțire | 7 t |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 98 kg |
| Max. diametrul bustenilor | 30 cm |
| Max. lungimea bustenilor | 55 cm |
| Poziția de lucru | vertical |
| Producător | Villager |
| Putere | 3000 w |
| Roți | da |
| Tensiunea rețelei | 230 V |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




