Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31066
- Articol:A1337325
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiune:2150х970 mm
- Forța de împărțire:34 t
- Garanție:12 luni
- Max. diametrul bustenilor:75 cm
- Max. lungimea bustenilor:61 cm
- Poziția de lucru:orizontală
- Producător:TechnoWorker
- Putere:2200 w
- Roți:da
- Tensiunea rețelei:230 V
- Tipul:electric
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiune | 2150х970 mm |
| Forța de împărțire | 34 t |
| Garanție | 12 luni |
| Max. diametrul bustenilor | 75 cm |
| Max. lungimea bustenilor | 61 cm |
| Poziția de lucru | orizontală |
| Producător | TechnoWorker |
| Putere | 2200 w |
| Roți | da |
| Tensiunea rețelei | 230 V |
| Tipul | electric |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
