Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30566
- Articol:A1686315
- Disponibilitate:În stock4
- Garanție:12 luni
- Max. diametrul bustenilor:155 cm
- Max. lungimea bustenilor:300 cm
- Nivel zgomot:108 dB
- Poziția de lucru:orizontală
- Producător:Micul Fermier
- Putere:2000 w
- Tensiunea rețelei:230 V
- Tipul:ferăstrăul
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
7.500 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1412 Lei / lună |
787 Lei / lună |
579 Lei / lună |
475 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Garanție | 12 luni |
| Max. diametrul bustenilor | 155 cm |
| Max. lungimea bustenilor | 300 cm |
| Nivel zgomot | 108 dB |
| Poziția de lucru | orizontală |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 2000 w |
| Tensiunea rețelei | 230 V |
| Tipul | ferăstrăul |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




