Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29663
- Articol:A829788
- Disponibilitate:În stock99
- Forța de împărțire:4 t
- Garanție:12 luni
- Greutatea:48 kg
- Max. lungimea bustenilor:37 cm
- Poziția de lucru:orizontală
- Producător:AL-KO
- Putere:1500 w
- Roți:da
- Tensiunea rețelei:220 V
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
7.950 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1497 Lei / lună |
834 Lei / lună |
613 Lei / lună |
503 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Forța de împărțire | 4 t |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 48 kg |
| Max. lungimea bustenilor | 37 cm |
| Poziția de lucru | orizontală |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 1500 w |
| Roți | da |
| Tensiunea rețelei | 220 V |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

