Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30740
- Articol:A1877415
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priză
- Diametrul ext. al discului:100 mm
- Diametrul int. al discului:32 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:3.4 kg
- Lungime cablu de alimentare:1.6 m
- Producător:Ruris
- Puterea absorbită:250 W
- Turația în gol:7500 min-1
- Utilizarea produsului:pentru ascuțirea lanțului ferăstraie cu lanţ pe benzină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priză |
| Diametrul ext. al discului | 100 mm |
| Diametrul int. al discului | 32 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 3.4 kg |
| Lungime cablu de alimentare | 1.6 m |
| Producător | Ruris |
| Puterea absorbită | 250 W |
| Turația în gol | 7500 min-1 |
| Utilizarea produsului | pentru ascuțirea lanțului ferăstraie cu lanţ pe benzină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
