Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30338
- Articol:A1681266
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priză
- Diametrul ext. al discului:200 mm
- Diametrul int. al discului:20 mm
- Dimensiuni:380x260x280 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:8.8 kg
- Grosime 1 slefuire:16 mm
- Producător:DeToolz
- Puterea absorbită:350 W
- Turația în gol:2950 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priză |
| Diametrul ext. al discului | 200 mm |
| Diametrul int. al discului | 20 mm |
| Dimensiuni | 380x260x280 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 8.8 kg |
| Grosime 1 slefuire | 16 mm |
| Producător | DeToolz |
| Puterea absorbită | 350 W |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


