Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30336
- Articol:A1821897
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priză
- Diametrul ext. al discului:100 mm
- Diametrul int. al discului:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:8 kg
- Grosime 1 slefuire:3.2 mm
- Producător:DeToolz
- Puterea absorbită:220 W
- Turația în gol:7500 min-1
- Utilizarea produsului:pentru ascuțirea lanțului ferăstraie cu lanţ pe benzină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priză |
| Diametrul ext. al discului | 100 mm |
| Diametrul int. al discului | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 8 kg |
| Grosime 1 slefuire | 3.2 mm |
| Producător | DeToolz |
| Puterea absorbită | 220 W |
| Turația în gol | 7500 min-1 |
| Utilizarea produsului | pentru ascuțirea lanțului ferăstraie cu lanţ pe benzină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





