Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30158
- Articol:A1717719
- Disponibilitate:În stock99
- Frecvența tăietorului:1300 1/min
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.35 kg
- Grosime de tăiere:15 mm
- Lungimea lamei:43 cm, 20 cm
- Producător:Graphite
- Setul de livrare:bateria , încărcătorul , cuțit pentru tufișuri , duza drujba sunt incluse
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:motouneltei
- Tipul cuțitului:bilateral
- Arată toate specificatiile
4.450 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 838 Lei / lună |
467 Lei / lună |
343 Lei / lună |
281 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Frecvența tăietorului | 1300 1/min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.35 kg |
| Grosime de tăiere | 15 mm |
| Lungimea lamei | 43 cm, 20 cm |
| Producător | Graphite |
| Setul de livrare | bateria , încărcătorul , cuțit pentru tufișuri , duza drujba sunt incluse |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | motouneltei |
| Tipul cuțitului | bilateral |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


