Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31837
- Articol:A1123467
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:cuțit de iarbă in set
- Frecvența tăietorului:1200 1/min
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.1 kg
- Grosime de tăiere:7.6 mm
- Lățimea cuțitului:9.2 cm
- Lungimea lamei:20 cm
- Producător:Villager
- Setul de livrare:bateria și încărcătorul nu sunt incluse
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:motouneltei
- Tip a acumulatorului:Li-Ion
- Tipul cuțitului:bilateral
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | cuțit de iarbă in set |
| Frecvența tăietorului | 1200 1/min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.1 kg |
| Grosime de tăiere | 7.6 mm |
| Lățimea cuțitului | 9.2 cm |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Producător | Villager |
| Setul de livrare | bateria și încărcătorul nu sunt incluse |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | motouneltei |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tipul cuțitului | bilateral |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





