Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31838
- Articol:A479730
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Durata funcționării:40 min
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.06 kg
- Grosime de tăiere:20 mm
- Lungimea lamei:53 cm
- Producător:Villager
- Tip:motouneltei
- Tip a acumulatorului:Li-Ion
- Tipul cuțitului:bilateral
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Durata funcționării | 40 min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.06 kg |
| Grosime de tăiere | 20 mm |
| Lungimea lamei | 53 cm |
| Producător | Villager |
| Tip | motouneltei |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tipul cuțitului | bilateral |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
