Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31106
- Articol:A1719006
- Disponibilitate:În stock99
- Frecvența tăietorului:2000 1/min
- Garanție:12 luni
- Greutate:2 kg
- Grosime de tăiere:18 mm
- Lungimea lamei:450 cm
- Producător:Tolsen
- Setul de livrare:fără baterie și încarcator
- Tensiunea bateriei:20 V
- Tip:motouneltei
- Tip a acumulatorului:Li-Ion
- Tipul cuțitului:bilateral
- Arată toate specificatiile
1.361 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 256 Lei / lună |
142 Lei / lună |
105 Lei / lună |
86 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Frecvența tăietorului | 2000 1/min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2 kg |
| Grosime de tăiere | 18 mm |
| Lungimea lamei | 450 cm |
| Producător | Tolsen |
| Setul de livrare | fără baterie și încarcator |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Tip | motouneltei |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tipul cuțitului | bilateral |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







