Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30159
- Articol:A1594593
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Garanție:12 luni
- Grosime de tăiere:15 mm
- Lungimea lamei:57 cm
- Producător:Graphite
- Setul de livrare:fără baterie și încarcator
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:foarfece
- Tip a acumulatorului:Li-Ion
- Tipul cuțitului:bilateral
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Garanție | 12 luni |
| Grosime de tăiere | 15 mm |
| Lungimea lamei | 57 cm |
| Producător | Graphite |
| Setul de livrare | fără baterie și încarcator |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | foarfece |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tipul cuțitului | bilateral |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



