Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31582
- Articol:A1698456
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Frână de lanț:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:5.5 kg
- Grosimea mecanismului de transmisie:1.3 mm
- Lungime lamă:400 mm
- Numărul de legaturi:28.5
- Pasul lanţului:3/8 "
- Pornire lină:da
- Producător:Villager
- Putere:2400 W
- Ungere automată a lanțului:da
- Viteza lanţului:14 m/sec
- Volum rezervor ulei:110 ml
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Frână de lanț | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5.5 kg |
| Grosimea mecanismului de transmisie | 1.3 mm |
| Lungime lamă | 400 mm |
| Numărul de legaturi | 28.5 |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Pornire lină | da |
| Producător | Villager |
| Putere | 2400 W |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Viteza lanţului | 14 m/sec |
| Volum rezervor ulei | 110 ml |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


