Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31583
- Articol:A479742
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Garanție:12 luni
- Greutate:5.6 kg
- Grosimea mecanismului de transmisie:1.3 mm
- Lungime lamă:400 mm
- Pasul lanţului:3/8 "
- Producător:Villager
- Putere:2400 W
- Viteza lanţului:14 m/sec
- Volum rezervor ulei:200 ml
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5.6 kg |
| Grosimea mecanismului de transmisie | 1.3 mm |
| Lungime lamă | 400 mm |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Producător | Villager |
| Putere | 2400 W |
| Viteza lanţului | 14 m/sec |
| Volum rezervor ulei | 200 ml |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




