Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30822
- Articol:A1066656
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutate:5.3 kg
- Grosimea mecanismului de transmisie:1.3 mm
- Lungime lamă:400 mm
- Nivel de zgomot:107 dB
- Numărul de legaturi:56
- Pasul lanţului:3/8 "
- Producător:Stiga
- Putere:2200 W
- Viteza lanţului:11 m/sec
- Volum rezervor ulei:250 ml
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutate | 5.3 kg |
| Grosimea mecanismului de transmisie | 1.3 mm |
| Lungime lamă | 400 mm |
| Nivel de zgomot | 107 dB |
| Numărul de legaturi | 56 |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Producător | Stiga |
| Putere | 2200 W |
| Viteza lanţului | 11 m/sec |
| Volum rezervor ulei | 250 ml |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

