Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29666
- Articol:A50775
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Frână de lanț; Ungere automată lanț
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.8 kg
- Lungime lamă:350 mm
- Pasul lanţului:3/8 "
- Producător:AL-KO
- Putere:2000 W
- Viteza lanţului:13.5 m/sec
- Volum rezervor ulei:200 ml
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Frână de lanț; Ungere automată lanț |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.8 kg |
| Lungime lamă | 350 mm |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 2000 W |
| Viteza lanţului | 13.5 m/sec |
| Volum rezervor ulei | 200 ml |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






