Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31643
- Articol:A468135
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:570 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:350 ml
- Garanție:12 luni
- Greutatea:5.8 kg
- Numărul de legaturi:36
- Pas de lanț:3/8 "
- Producător:Villager
- Putere:4 L.sec
- Volumul cilindrului:62 cm3
- Сanelură de lanț:1.5 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 570 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 350 ml |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 5.8 kg |
| Numărul de legaturi | 36 |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Producător | Villager |
| Putere | 4 L.sec |
| Volumul cilindrului | 62 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
