Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31965
- Articol:A1310781
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cuplu:1000 Nm
- Debit de aer:120 l/min
- Diametrul conexiunii de aer:3/8"
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.76 kg
- Marimea capului:1/4"
- Numărul de rotații:6000 rpm
- Presiune nominală:6.2 bar
- Producător:Wokin
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cuplu | 1000 Nm |
| Debit de aer | 120 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 3/8" |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.76 kg |
| Marimea capului | 1/4" |
| Numărul de rotații | 6000 rpm |
| Presiune nominală | 6.2 bar |
| Producător | Wokin |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
