Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31649
- Articol:A468108
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:400 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:210 ml
- Garanție:12 luni
- Greutatea:4.7 kg
- Lungimea lamei:350 mm
- Numărul de legaturi:26.5
- Pas de lanț:3/8 "
- Producător:Villager
- Putere:1.6 L.sec
- Volumul cilindrului:37.2 cm3
- Сanelură de lanț:1.3 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 400 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 210 ml |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 4.7 kg |
| Lungimea lamei | 350 mm |
| Numărul de legaturi | 26.5 |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Producător | Villager |
| Putere | 1.6 L.sec |
| Volumul cilindrului | 37.2 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.3 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa