Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30203
- Articol:A1781448
- Disponibilitate:În stock99
- Alimintare:Priza
- Controlul turației:da
- Diametrul de aterizare:22.2 mm
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:1.8 kg
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Graphite
- Putere absorbita:900 W
- Turația in gol:12000 rpm
- Arată toate specificatiile
1.060 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 199 Lei / lună |
111 Lei / lună |
81 Lei / lună |
67 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Controlul turației | da |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 1.8 kg |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Graphite |
| Putere absorbita | 900 W |
| Turația in gol | 12000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







