Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30914
- Articol:A1066671
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:220 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:170 ml
- Greutatea:3.7 kg
- Lungimea lamei:250 mm
- Nivelul de zgomot:112 dB
- Pas de lanț:3/8 "
- Producător:Stiga
- Putere:0.93 L.sec
- Viteza de rotație a lanțului:22.86 m/sec
- Volumul cilindrului:26.9 cm3
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 220 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 170 ml |
| Greutatea | 3.7 kg |
| Lungimea lamei | 250 mm |
| Nivelul de zgomot | 112 dB |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Producător | Stiga |
| Putere | 0.93 L.sec |
| Viteza de rotație a lanțului | 22.86 m/sec |
| Volumul cilindrului | 26.9 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







