Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30714
- Articol:A1195257
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:550 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:260 ml
- Greutatea:5 kg
- Lungimea lamei:400 mm
- Nivelul de zgomot:117 dB
- Pas de lanț:0,325 "
- Producător:OMAC
- Putere:3.4 L.sec
- Volumul cilindrului:52 cm3
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Greutatea | 5 kg |
| Lungimea lamei | 400 mm |
| Nivelul de zgomot | 117 dB |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Producător | OMAC |
| Putere | 3.4 L.sec |
| Volumul cilindrului | 52 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







