Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24680
- Articol:Zbed2be949
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil :750 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului :420 ml
- Greutatea :6.6 kg
- Lungimea lamei :500 mm
- Numărul de legaturi :72
- Pas de lanț :3/8 "
- Putere :5.9 L.sec
- Volumul cilindrului :78.5 cm3
- Сanelură de lanț :1.5 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ferăstrău cu lanţ pe benzină Makita EA7900P50E
- Volumul cilindrului 78.5 cm3
- Putere 5.9 L.sec
- Capacitatea rezervorului de combustibil 750 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului 420 ml
- Lungimea lamei 500 mm
- Pas de lanț 3/8 "
- Сanelură de lanț 1.5 mm
- Numărul de legaturi 72
- Greutatea 6.6 kg
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 750 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 420 ml |
| Greutatea | 6.6 kg |
| Lungimea lamei | 500 mm |
| Numărul de legaturi | 72 |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Putere | 5.9 L.sec |
| Volumul cilindrului | 78.5 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






