Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:14941
- Articol:ce3604675
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :500 m³/h
- Diametru tub de evacuare :15 cm
- Nivel de zgomot maxim :62 dB
- Nivel de zgomot minim :54 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x40 W
- Putere :220 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :șemineu
- Tip iluminare :bec halogen
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 500 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 62 dB |
| Nivel de zgomot minim | 54 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x40 W |
| Putere | 220 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | șemineu |
| Tip iluminare | bec halogen |
| Линия дизайна | |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




