Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30163
- Articol:A603042
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:550 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:260 ml
- Garanție:12 luni
- Greutatea:5.35 kg
- Lungimea lamei:458 mm
- Pas de lanț:0,325 "
- Pornire ușoară:nu
- Producător:Graphite
- Putere:2.7 L.sec
- Specificații suplimentare:accesorii: ghidaj, lanț de OREGON, clichet, container pentru amestecul de combustibil, cheie pentru bujii, șurubelniță, pilă, acoperitoare
- Tensionarea lanțului fără unelte:nu
- Сanelură de lanț:1.47 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 5.35 kg |
| Lungimea lamei | 458 mm |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Pornire ușoară | nu |
| Producător | Graphite |
| Putere | 2.7 L.sec |
| Specificații suplimentare | accesorii: ghidaj, lanț de OREGON, clichet, container pentru amestecul de combustibil, cheie pentru bujii, șurubelniță, pilă, acoperitoare |
| Tensionarea lanțului fără unelte | nu |
| Сanelură de lanț | 1.47 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



