Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30162
- Articol:A602979
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:230 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:160 ml
- Garanție:12 luni
- Greutatea:3.2 kg
- Lungimea lamei:300 mm
- Pas de lanț:3/8 "
- Pornire ușoară:nu
- Producător:Graphite
- Putere:1.22 L.sec
- Tensionarea lanțului fără unelte:nu
- Сanelură de lanț:1.27 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 230 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 160 ml |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 3.2 kg |
| Lungimea lamei | 300 mm |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Pornire ușoară | nu |
| Producător | Graphite |
| Putere | 1.22 L.sec |
| Tensionarea lanțului fără unelte | nu |
| Сanelură de lanț | 1.27 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






