Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30161
- Articol:A241425
- Disponibilitate:În stock99
- Bujie:BM6A/Torch
- Capacitatea rezervorului de combustibil:580 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:250 ml
- Garanție:12 luni
- Greutatea:5.5 kg
- Lungimea lamei:455 mm
- Pas de lanț:0,325 "
- Producător:Graphite
- Putere:2.45 L.sec
- Volumul cilindrului:43 cm3
- Сanelură de lanț:1.47 mm
- Arată toate specificatiile
3.360 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 632 Lei / lună |
352 Lei / lună |
259 Lei / lună |
212 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Bujie | BM6A/Torch |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 580 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 250 ml |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 5.5 kg |
| Lungimea lamei | 455 mm |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Producător | Graphite |
| Putere | 2.45 L.sec |
| Volumul cilindrului | 43 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.47 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
