Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29752
- Articol:A1769415
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:510 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:300 ml
- Garanție:12 luni
- Greutatea:5.6 kg
- Lungimea lamei:450 mm
- Numărul de legaturi:72
- Pas de lanț:0.325 "
- Pornire ușoară:da
- Producător:AL-KO
- Putere:2.7 L.sec
- Tip motor:2 timpi
- Volumul cilindrului:46.5 cm3
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 510 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 300 ml |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 5.6 kg |
| Lungimea lamei | 450 mm |
| Numărul de legaturi | 72 |
| Pas de lanț | 0.325 " |
| Pornire ușoară | da |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 2.7 L.sec |
| Tip motor | 2 timpi |
| Volumul cilindrului | 46.5 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


