Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29744
- Articol:A1717080
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:270 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:230 ml
- Garanție:12 luni
- Greutatea:4.8 kg
- Lungimea lamei:400 mm
- Nivelul de zgomot:101 dB
- Numărul de legaturi:57
- Pas de lanț:3/8 "
- Producător:AL-KO
- Putere:2 L.sec
- Tip motor:2 timpi
- Turația in gol:12000 min‾¹
- Ungere automată a lanțului:da
- Viteza de rotație a lanțului:21 m/sec
- Volumul cilindrului:41 cm3
- Сanelură de lanț:1.3 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 270 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 230 ml |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 4.8 kg |
| Lungimea lamei | 400 mm |
| Nivelul de zgomot | 101 dB |
| Numărul de legaturi | 57 |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 2 L.sec |
| Tip motor | 2 timpi |
| Turația in gol | 12000 min‾¹ |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Viteza de rotație a lanțului | 21 m/sec |
| Volumul cilindrului | 41 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.3 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
