Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30560
- Articol:A1686888
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Culoare:verde
- Garanție:24 luni
- În plus:scaun sub genunchi
- Înălțime:490 mm
- Lățime:280 mm
- Lungime:590 mm
- Material:metal , stofa
- Pliabil:da
- Producător:Jumi
- Tip:banca
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Culoare | verde |
| Garanție | 24 luni |
| În plus | scaun sub genunchi |
| Înălțime | 490 mm |
| Lățime | 280 mm |
| Lungime | 590 mm |
| Material | metal , stofa |
| Pliabil | da |
| Producător | Jumi |
| Tip | banca |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




