Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31044
- Articol:A1153491
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime:1200 mm
- Culoare:gri
- Garanție:24 luni
- Înălțime:1640 mm
- Lăţime:2320 mm
- Material acoperiș:poliester
- Materialul carcasei:metal
- Perne in set:nu
- Producător:TechnoWorker
- Suport pahare:nu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime | 1200 mm |
| Culoare | gri |
| Garanție | 24 luni |
| Înălțime | 1640 mm |
| Lăţime | 2320 mm |
| Material acoperiș | poliester |
| Materialul carcasei | metal |
| Perne in set | nu |
| Producător | TechnoWorker |
| Suport pahare | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




