Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30002
- Articol:A1212429
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Lanternă încorporată
- Amperaj maxim la încărcare:450 A
- Amperaj minimal la încărcare:220 A
- Capacitate maxima acumulator:12 Ah
- Curent maxim de incărcare:220 A
- Dimensiuni:16.5x8.0x4.0 cm
- Greutate:0.4 kg
- Producător:Fubag
- Tip baterie:pornire-încărcare
- Voltaj:12/220 V
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Lanternă încorporată |
| Amperaj maxim la încărcare | 450 A |
| Amperaj minimal la încărcare | 220 A |
| Capacitate maxima acumulator | 12 Ah |
| Curent maxim de incărcare | 220 A |
| Dimensiuni | 16.5x8.0x4.0 cm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Producător | Fubag |
| Tip baterie | pornire-încărcare |
| Voltaj | 12/220 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






