Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31041
- Articol:A1544553
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime:1600 mm
- Culoare:bej
- Dimensiuni:1900x1150x1600 mm
- Garanție:24 luni
- Înălțime:1900 mm
- Lăţime:1150 mm
- Material acoperiș:poliester
- Materialul carcasei:metal
- Producător:TechnoWorker
- Reglare vizieră:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime | 1600 mm |
| Culoare | bej |
| Dimensiuni | 1900x1150x1600 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Înălțime | 1900 mm |
| Lăţime | 1150 mm |
| Material acoperiș | poliester |
| Materialul carcasei | metal |
| Producător | TechnoWorker |
| Reglare vizieră | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa