Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30556
- Articol:A1650957
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Culoare:negru
- Dimensiuni:1000x1000 mm
- Formă:cuib
- Greutate:35 kg
- Material:metal , poliester
- Numărul de copii:1
- Producător:Jumi
- Sarcina maximă:100 kg
- Tip:suspendate
- Vârsta minimă:3 ani
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 1000x1000 mm |
| Formă | cuib |
| Greutate | 35 kg |
| Material | metal , poliester |
| Numărul de copii | 1 |
| Producător | Jumi |
| Sarcina maximă | 100 kg |
| Tip | suspendate |
| Vârsta minimă | 3 ani |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







