Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30561
- Articol:A1687314
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Culoare:maro
- Extensibil:nu
- Formă:rotundă
- Garanție:24 luni
- Înălțime:70 cm
- Lăţime:60 cm
- Lungime:60 cm
- Material blat:sticla
- Material carcasă:metal
- Producător:Jumi
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Culoare | maro |
| Extensibil | nu |
| Formă | rotundă |
| Garanție | 24 luni |
| Înălțime | 70 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Material blat | sticla |
| Material carcasă | metal |
| Producător | Jumi |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

