Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31556
- Articol:A1153839
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Componente:fotoliu , masă de cafea , canapea
- Culoare:negru
- Dimensiuni canapea:124x67x76 cm
- Dimensiuni masa:92x56x43 cm
- Dimensiuni scaun:65x67x76 cm
- Garanție:24 luni
- Material:rattan artificial , metal
- Producător:Villager
- Seria:Liria
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Componente | fotoliu , masă de cafea , canapea |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni canapea | 124x67x76 cm |
| Dimensiuni masa | 92x56x43 cm |
| Dimensiuni scaun | 65x67x76 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Material | rattan artificial , metal |
| Producător | Villager |
| Seria | Liria |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





