Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31557
- Articol:A1709640
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Componente:2 fotolii , masă , sofa , 2 taburete
- Culoare:maro
- Dimensiuni canapea:85x145x69 cm
- Dimensiuni masa:85x76x89 cm
- Dimensiuni scaun:74x76x89 cm, 42x42x42 cm
- Garanție:24 luni
- Material:rattan artificial , metal
- Producător:Villager
- Seria:Elda
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Componente | 2 fotolii , masă , sofa , 2 taburete |
| Culoare | maro |
| Dimensiuni canapea | 85x145x69 cm |
| Dimensiuni masa | 85x76x89 cm |
| Dimensiuni scaun | 74x76x89 cm, 42x42x42 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Material | rattan artificial , metal |
| Producător | Villager |
| Seria | Elda |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




