Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30547
- Articol:A1534779
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:pernele
- Componente:2 fotolii , masă , sofa
- Culoare:maro
- Dimensiuni canapea:105x48x45 cm
- Dimensiuni masa:72x44x38 cm
- Dimensiuni scaun:48x48x81 cm
- Garanție:24 luni
- Material:rattan artificial
- Producător:Jumi
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | pernele |
| Componente | 2 fotolii , masă , sofa |
| Culoare | maro |
| Dimensiuni canapea | 105x48x45 cm |
| Dimensiuni masa | 72x44x38 cm |
| Dimensiuni scaun | 48x48x81 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Material | rattan artificial |
| Producător | Jumi |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


