Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31915
- Articol:A1811709
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiuni totală:157х70х75 cm
- Greutate:15.9 kg
- Greutatea maximă a încărcăturii:580 kg
- Grosimea metalului:0.8 mm
- Material:metal
- Număr de roți:1
- Producător:Wokin
- Volumul:120 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiuni totală | 157х70х75 cm |
| Greutate | 15.9 kg |
| Greutatea maximă a încărcăturii | 580 kg |
| Grosimea metalului | 0.8 mm |
| Material | metal |
| Număr de roți | 1 |
| Producător | Wokin |
| Volumul | 120 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

