Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31711
- Articol:A467268
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii incluse:Clemă de împământare , Cablu de sudare , Perie / ciocan , Adaptor de la 400 V la 230 V
- Curent de sudare:50-160 A
- Diametrul maxim firului:1 mm
- Diametrul minim firului:0.8 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:36 kg
- Producător:Villager
- Tensiune la mers in gol:35,5 B
- Tip aparat:aparat de sudură
- Tip de sudare:semiautomat (MIG/MAG)
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii incluse | Clemă de împământare , Cablu de sudare , Perie / ciocan , Adaptor de la 400 V la 230 V |
| Curent de sudare | 50-160 A |
| Diametrul maxim firului | 1 mm |
| Diametrul minim firului | 0.8 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 36 kg |
| Producător | Villager |
| Tensiune la mers in gol | 35,5 B |
| Tip aparat | aparat de sudură |
| Tip de sudare | semiautomat (MIG/MAG) |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

