Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31430
- Articol:A1825068
- Disponibilitate:În stock99
- Dimensiune pliată:139х49.5х108.5 cm
- Înălțime:139 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:49.5 cm
- Lungimea totală:139 cm
- Material:oţel
- Număr trepte:4+1
- Numărul de secțiuni:1
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Tolsen
- Tip:scară pliantă unilaterală
- Arată toate specificatiile
1.324 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 249 Lei / lună |
139 Lei / lună |
102 Lei / lună |
83 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Dimensiune pliată | 139х49.5х108.5 cm |
| Înălțime | 139 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 49.5 cm |
| Lungimea totală | 139 cm |
| Material | oţel |
| Număr trepte | 4+1 |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Tolsen |
| Tip | scară pliantă unilaterală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







