Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31429
- Articol:A1825065
- Disponibilitate:În stock99
- Dimensiune pliată:117х49.5х84.5 cm
- Înălțime:117 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:49.5 cm
- Lungimea totală:1170 cm
- Material:oţel
- Număr trepte:3+1
- Numărul de secțiuni:1
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Tolsen
- Tip:scară pliantă unilaterală
- Arată toate specificatiile
1.138 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 214 Lei / lună |
119 Lei / lună |
87 Lei / lună |
72 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Dimensiune pliată | 117х49.5х84.5 cm |
| Înălțime | 117 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 49.5 cm |
| Lungimea totală | 1170 cm |
| Material | oţel |
| Număr trepte | 3+1 |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Tolsen |
| Tip | scară pliantă unilaterală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






