Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24810
- Articol:Zc696ac245
- Disponibilitate:În stock99
- Acumulator :Li-ion 10,8 В / 2 A*h
- Adâncime de tăiere în lemn :50 mm
- Alimentare :acumulator
- LED cu lumină constantă :este
- Lungime cursă :13 mm
- Soft start :nu este
- Turația în gol :3300 min‾¹
- Valiză :nu este
- Arată toate specificatiile
2.428 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 457 Lei / lună |
254 Lei / lună |
187 Lei / lună |
153 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Fierăstrău sabie Makita JR103DZ
- Turația în gol 3300 min‾¹
- Lungime cursă 13 mm
- Adâncime de tăiere în lemn 50 mm
- Alimentare acumulator
- Acumulator Li-ion 10,8 В / 2 A*h
- Soft start nu
- LED cu lumină constantă da
- Valiză nu
- Greutate 1.3 kg
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-ion 10,8 В / 2 A*h |
| Adâncime de tăiere în lemn | 50 mm |
| Alimentare | acumulator |
| LED cu lumină constantă | este |
| Lungime cursă | 13 mm |
| Soft start | nu este |
| Turația în gol | 3300 min‾¹ |
| Valiză | nu este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
