Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31427
- Articol:A833565
- Disponibilitate:În stock99
- Greutate:5 kg
- Înălţime de lucru :263 cm
- Înălţime platformă:103 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:69 cm
- Material:oţel
- Număr trepte:3
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Tolsen
- Tip:scară pliantă unilaterală
- Arată toate specificatiile
859 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 161 Lei / lună |
90 Lei / lună |
66 Lei / lună |
54 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Greutate | 5 kg |
| Înălţime de lucru | 263 cm |
| Înălţime platformă | 103 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 69 cm |
| Material | oţel |
| Număr trepte | 3 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Tolsen |
| Tip | scară pliantă unilaterală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





