Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30325
- Articol:A1683453
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiune pliată:69 cm
- Greutate:7.9 kg
- Înălțime:290 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:47 cm
- Material:aluminiu
- Număr trepte:10
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:DeToolz
- Tip:scară telescopică
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiune pliată | 69 cm |
| Greutate | 7.9 kg |
| Înălțime | 290 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 47 cm |
| Material | aluminiu |
| Număr trepte | 10 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | DeToolz |
| Tip | scară telescopică |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

