Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30091
- Articol:A946209
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutate:5 kg
- Înălțime:153 cm
- Înălţime de lucru :290 cm
- Înălţime platformă:82 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:44 cm
- Material:oţel
- Număr trepte:4
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Alumet
- Tip:scară pliantă unilaterală
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutate | 5 kg |
| Înălțime | 153 cm |
| Înălţime de lucru | 290 cm |
| Înălţime platformă | 82 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 44 cm |
| Material | oţel |
| Număr trepte | 4 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Alumet |
| Tip | scară pliantă unilaterală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






