Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30082
- Articol:A925365
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutate:4.3 kg
- Înălțime:130 cm
- Înălţime de lucru :270 cm
- Înălţime platformă:60 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:42 cm
- Material:otel galvanizat
- Număr trepte:3
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Alumet
- Tip:scară dublă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutate | 4.3 kg |
| Înălțime | 130 cm |
| Înălţime de lucru | 270 cm |
| Înălţime platformă | 60 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 42 cm |
| Material | otel galvanizat |
| Număr trepte | 3 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Alumet |
| Tip | scară dublă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

