Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30089
- Articol:A192402
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Garanție:12 luni
- Greutate:10.8 kg
- Înălţime de lucru :354 cm
- Înălţime platformă:177 cm
- Material:aluminiu
- Număr trepte:4x3
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Alumet
- Tip:transformer
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 10.8 kg |
| Înălţime de lucru | 354 cm |
| Înălţime platformă | 177 cm |
| Material | aluminiu |
| Număr trepte | 4x3 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Alumet |
| Tip | transformer |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



