Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29706
- Articol:A1280904
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea motorului:40 cm³
- Capacitatea rezervorului:0.7 l
- Cerc de tăiere:41 cm
- Greutate:7.7 kg
- Nivel de zgomot:105 dB
- Numărul de cicluri:2-timpi
- Producător:AL-KO
- Putere:2.1 hp
- Tip mâner:în formă de U
- Tip tijă:întreaga
- Tipul instrumentului de tăiere:cuțit , fir
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea motorului | 40 cm³ |
| Capacitatea rezervorului | 0.7 l |
| Cerc de tăiere | 41 cm |
| Greutate | 7.7 kg |
| Nivel de zgomot | 105 dB |
| Numărul de cicluri | 2-timpi |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 2.1 hp |
| Tip mâner | în formă de U |
| Tip tijă | întreaga |
| Tipul instrumentului de tăiere | cuțit , fir |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





