Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30310
- Articol:A1544646
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate cuvă:160 l
- Clasă de protecţie:IP44
- Clasa izolatie:2
- Garanție:12 luni
- Greutete:49 kg
- Material сoroană:fontă
- Producător:Almaz
- Putere:1000 W
- Roți:da
- Tip:cu coroană
- Viteza de rotație cuvă:28 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate cuvă | 160 l |
| Clasă de protecţie | IP44 |
| Clasa izolatie | 2 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutete | 49 kg |
| Material сoroană | fontă |
| Producător | Almaz |
| Putere | 1000 W |
| Roți | da |
| Tip | cu coroană |
| Viteza de rotație cuvă | 28 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
